MARCA CORONAOd roku 1982 je súčasťou Gruppo Concorde , hlavnej európskej skupiny pre keramiku, ktorá je v úplnom talianskom vlastníctve. Marca Corona sa presadila v najvyšších segmentoch medzinárodného trhu ako živá zástankyňa talianskeho štýlu po celom svete.

Lilysuit

Lilysuit


Vďaka svojej kolekcii obkladov na stenu Lilysuite sa Marca Corona zameriava na prenos krásy prírody do súčasného bytového a komerčného prostredia prostredníctvom vlastnej originálnej interpretácie nového trendu Indoor Garden.

Tide Road

Tide Road


Kolekcia Tide Road vychádza z dôkladného grafického prepracovania vzácneho brazílskeho kameňa, ktorý je rozbitý a rozrezaný na jednotlivé vrstvy, aby tak vznikli dve rôzne, veľmi hmatateľné grafiky, ktoré sa dajú ľahko zladiť.

Elisir

Elisir

Kolekcia Elisir vzdáva hold útulnej elegancii dreva v autentickom, výraznom a jemne materiálovom sortimente z porcelánovej kameniny. 4 vybrané teplé a prírodné farby vnášajú do domáceho prostredia pocity intimity a elegancie a premieňajú súčasné komerčné miesta na exkluzívne a príjemné priestory.

Overclay

Overclay

Marca Corona znovu vyvolala fascinujúce farby púšte a kúzlo blízkovýchodných kasbahov s kolekciou porcelánových kameninových obkladačiek pre vnútorné podlahy a steny s autentickou, sofistikovanou chuťou.

Victoria

Victoria

 
Kolekcia čerpá inšpiráciu z elegancie a dôslednosti viktoriánskeho Londýna. Zameriava sa na materiál, farbu a 3D vzory a navrhuje moderný, elegantný interiér.

Foyer

Foyer


Kolekcia obkladov na stenu Foyer s mramorovým efektom sa inšpiruje trendom „pop-luxe“ a znovu objavuje 5 jemných guličiek pomocou úplne nových experimentov so vzormi a farbami.

Storie d'Italia

Storie d'Italia


Storie d'Italia, nová stredomorská kolekcia podlahových a stenových dlaždíc z radu 1741, čerpá inšpiráciu z umeleckých, folklórnych a remeselných zručností z minulosti.

Paprica

Paprica

Poznávacím znamením kolekcie Paprica, novej kolekcie značky Marca Corona z roku 1741, sú súčasné farby a kreatívne vzory, ktoré z keramiky robia dizajnový prvok prekvapivého vzhľadu.

Stonecloud

StonecloudTáto kolekcia porcelánových kameninových podláh a obkladov stien, vo veľkých formátoch, kladie stávky na jednoduchú a všestrannú farebnú škálu, ktorá obsahuje 4 neutrálne tóny vedľa odvážneho trendového farebného akcentu - Blue Oil.

Soul Bay

Soul Bay
Soul Bay, kolekcia obkladov a dlažieb s rozmermi 40x80 v bielej farbe, navrhnutá špeciálne pre wellness oblasti, ako sú kúpeľne, kúpele a domy a komerčné interiéry s minimalistickou eleganciou.

Vie della pietra

Vie della pietra


Tieto podlahové dlaždice z porcelánového kameniny sú vyrobené zo 7 rôznych povrchov, Falesia, Foehn, Altavalle, Quarzite, Oriente, Alpinia e Galassia, pričom každý je inšpirovaný iným povrchovým vzorom a textúrou a je k dispozícii vo vlastnom exkluzívnom farebnom odtieni.

Phase

Phase
Marca Corona ponúka nový trend v oblasti materiálov vďaka sérii Phase, sérii podlahových krytín a obkladov z porcelánovej kameniny, schopných vniesť do betónu čerstvé vizuálne podnety.

Lagom

Lagom
Táto kolekcia ľudových podlahových a stenových dlaždíc ponúka mimoriadne vernú reprodukciu dubového zrna, drevený materiál par excellence, s rozmermi 15 x 120 cm, ktoré sa veľmi podobajú pásom prírodného dreva.

Ossidi

Ossidi

Linea 1741 stále rastie a udivuje Ossidi, kolekcia porcelánových kameninových podlahových a stenových krytín schopných kombinovať plnú, plnú farbu, krásnu grafiku a originálne veľkosti. 

Arkistone

Arkistone


Za kolekciou Arkistone je túžba dodať kameňu punc exkluzívnej elegancie, intenzívny a autentický materiál par excellence. Tieto podlahy a steny z porcelánovej kameniny sa spoliehajú na rafinovanú paletu zloženú z 5 neutrálnych a elegantných farieb, od nádhernej slonoviny po odvážnejšiu príťažlivosť Dark.

Chalk

Chalk

Chalk dopĺňajú tehly 7,5 x 30 cm, ktoré pripomínajú vzhľad neomietnutých a prefarbených kamenných stien, a klasická dlaždica 20 x 20 cm. Dostupné 4 sivé pozadia - biele, strieborné, šedé a tmavé - evokujú nepravidelnosti betón.

4D

4D
Táto kolekcia dlaždíc v štýle 3D obsahuje jemné biele telo a obklady z glazovaného porcelánu s moderným trojrozmerným vzhľadom. Vo verziách White a Deep Blue dávajú prírodné a geometrické dekorácie 4D tvar, zdokonaľovanie a charakter každej miestnosti.

StoneOne

StoneOne


Intenzívny a výrazný keramický povrch prispôsobený vzácnymi inklúziami kombinuje dynamický vzhľad prírodných kameňov a metropolitný charakter cementu pre lákavé projekty, ktoré dokážu zakaždým ohromiť. StoneOne strieda príťažlivosť prírodného kameňa s neošetrenými povrchmi pre autentický pocit bohatý na detaily.

Maiolica

Maiolica
Projekt Maiolica je inšpirovaný galériou Galleria Marca Corona, podnikovým múzeom, ktoré uchováva zbierku Rubbiani, historické dedičstvo keramiky Sassuolo a genetické dedičstvo Marca Corona.

Deluxe

Deluxe


Deluxe je projekt koordinovaných podlahových a stenových krytín Marca Corona inšpirovaný najcennejším mramorom. Technológia a estetika sa spájajú a vytvárajú dokonalé povrchy venované súčasnej architektúre a dizajnovým interiérom.

Terra

Terra

Tieto celoplošné farebné dlaždice z jemného porcelánu a kameniny verne reprodukujú cotto-betónový efekt umocnený malými rozmermi (šesťuholník, tehla a tradičný rozmer 20 x 20) a 6 tónmi, teplými a chladnými, ktoré sa prispôsobia akémukoľvek cieľu i osobným potrebám. 

This website was started with Mobirise