LuxusneLuxusné kúpeľne

Predstavte si príjemný pocit teplého perličkového kúpeľa, ktorý sa dotýka vašej pokožky. Ten pocit je vznešený a relaxačný. Čo teraz vidíte, keď otvoríte oči? Ak váš súčasný kúpeľňový dekor neodráža tento obraz alebo nevyvoláva ten istý zázračný pocit, potom je možno čas prehodnotiť svoje okolie.

Myslíme si, že sa dá s istotou povedať, že všetci spoznáme luxusnú kúpeľňu, keď ju vidíme. Či už je to preto, že kúpeľňa je neobvykle priestranná, zdobená drahými materiálmi, štýlovými detailmi akcentov alebo plná svetla, naša intuícia nám hovorí, že je v nej niečo luxusné.
Navrhnite si kúpeľňu tak, ako by ste tvorili obytný priestor. Philippe Starck, hviezdny dizajnér značky Hansgrohe Axor, vyvolal revolúciu v kúpeľni, vďaka ktorej sa táto miestnosť iba hygienickej funkčnosti zmenila na súkromné útočisko. Kúpeľňa sa postupne stáva rozšírením obytného priestoru v domácnosti.
Luxusné kúpeľne používajú prírodné materiály, textúry a farby. Nielen preto, že ich robia luxusnými, ale aj kvôli vzhľadu, ktorý nikdy nevyjde z módy. Jedným z týchto materiálov je napríklad mramor. Ide však o vec vkusu a osobnej preferencie, najmä, ak je rovnakého materiálu použitého veľa.
Určité ozdobné prvky majú schopnosť dodať kúpeľni luxusný vzhľad, aj keď nie je miestnosť obzvlášť priestranná alebo ak nemá okná od podlahy až po strop a panoramatický výhľad. Napríklad vyšperkované zrkadlo, pôsobivé doplnky, alebo vkusne použitý dizajnérsky nábytok.
Existujú dva spôsoby, ako môže svetlo ovplyvniť celkovú atmosféru a vzhľad kúpeľne. Na jednej strane môže byť veľa svetla v kúpeľni luxusom. Na druhej strane, jemné, zvýrazňujúce osvetlenie použité strategicky v miestnosti môže mať tiež podobný efekt.
Naša galéria luxusných kúpeľní je plná špičkových inšpirácií, ako si vytvoriť skutočne luxusný priestor. Táto galéria obrázkov a nápadov Vás zahrnie od vaní a elegantných umývadiel, cez závideniahodnú výzdobu kúpeľne a starostlivo vybrané doplnky. 

Ukážky z našej ponuky

PARTNERI

The site was created with Mobirise