ARIOSTEA

ULTRA veľké dosky
Porcelánové kameniny na podlahy a steny
vo formátoch 300x150 a 300x100
Porcelánové kameniny na podlahy a steny vo veľkostiach 300x150 a 300x100. ULTRA so svojimi 4,50 m2 je novým referenčným bodom pre dizajnérov a pre všetky zásahy, pri ktorých je rozdiel medzi veľkosťou. ULTRA ponúka projektu mimoriadnu flexibilitu a slobodu realizovať vaše nápady bez obmedzenia formátu. ULTRA so svojou pôvodnou hrúbkou 6 mm zaručuje ľahkosť a odolnosť pre všetky aplikácie, aj pre tie, o ktorých ste doteraz neuvažovali.

next

NEXT

Podstatná a materiálna estetika betónu, súčasný architektonický prvok par excellence, sleduje dušu NEXT. Štylistická podstata mierneho tieňovania z neho robí všestranný a diskrétny prívlastok pre prostredie, pomocou ktorého je možné charakterizovať priestory s maximálnou voľnosťou dizajnu.

Fragmenta full body

Fragmenta full bodyPríroda, úplne dokonalá nám dáva ďalší prvok, ktorého podstata sa odráža v čistom dizajne.
Povrchy interiérov a exteriérov nadobúdajú novú eleganciu..

Marmi_Cento2Cento

Marmi Cento2Cento


Ariostea obohacuje svoj návrh Marmi Classici o novú kolekciu študovanú do najmenších detailov, aby spojila charakter a eleganciu v dôležitých kontextoch, ako sú obchody a nákupné centrá, reštaurácie a veľké verejné priestory.

Marmi Classici

Marmi Classici

Porcelánové kameniny s efektom mramoru, Ariostea prináša do života tie najcennejšie a najvyhľadávanejšie prírodné guličky a dáva život nadčasovému jazyku, ktorý sa snúbi so súčasným dizajnom s nenapodobiteľnou eleganciou a harmóniou.

concrea

CON.CREA.CON.CREA.. sleduje materiálové návrhy povrchu betónu, aby skrášlil diferencované a kreatívne riešenia v kontexte nových dizajnových trendov.

Teknostone

Teknostone


Kolekcia Teknostone nanovo interpretuje čistý a rafinovaný charakter kamenných materiálov a v podstatnej miere nachádza správnu odpoveď na súčasné potreby architektúry a dizajnu.

Materie High-Tech

Materie High-Tech

Špičkové materiály sú prejavom pevnosti a betónu, ktorý klesá v rôznych vizuálnych a hmatových vnemoch.

Clays

Clays


Kolekcia CLAYS, inšpirovaná prírodnými a jemnými tónmi, sa predstavuje ako odpoveď na súčasné potreby dizajnu, kde je dôsledná a vycibrená estetika betónu ideálnym prostriedkom na ozdobenie prostredí a povrchov od verejných po súkromné.

Nature

Nature

Exkluzívna elegancia a zdokonaľovanie, ktoré vždy boli prednosťou štýlu Ariostea, sú teraz tiež hmatateľným svedectvom obsiahnutým vo farbách kolekcie NATURE, ktoré vo svojej podstate skrývajú silný ambivalentný charakter, ktorý obsahuje poéziu minulosti a technológiu budúcnosti.

Pietre Naturali High-Tech

Pietre Naturali High-Tech


Špičkové kamenné krytiny a podlahy ideálne pre interiérové ​​a exteriérové ​​riešenia vďaka rôznym povrchovým úpravám.

Greenstone

GreenstoneTeplo kameňa, sila patentovanej technológie, taliansky génius robia každý kus jedinečným..

Innovative Slabs Legni High-Tech

Innovative Slabs Legni High-Tech

V týchto rokoch, keď je dizajn často sprevádzaný opätovným použitím tvarov a materiálov, ktoré ich migrujú do nového života, ponúka Ariostea propone dubové dosky vo veľkom formáte 150 cm.

Legni High-Tech

Legni High-Tech
Drevené podlahy modernej série reprodukujú neuveriteľne verným spôsobom vzhľad, hmatové vnemy a zrnitosť prírodného dreva.

iridium

Iridium
S vycibrenou kvalitou a renomovanou technológiou všetkých čias ponúka Ariostea absolútne inovatívnu kolekciu v oblasti architektúry interiéru a exteriéru

cm2-next

Cm2 NEXT

Základná a materiálna estetika betónu, moderný architektonický prvok par excellence, sleduje dušu CM2 NEXT. Štylistická podstata mierneho tieňovania z neho robí všestranný a diskrétny prívlastok pre prostredie, pomocou ktorého je možné charakterizovať priestory s maximálnou voľnosťou dizajnu.

cm2-pietre-naturali-high-tech

Cm2 Pietre Naturali High-Tech

CM2 má hrúbku a hmotnosť, ktoré sú schopné zaručiť mechanickú odolnosť a životnosť, ktoré si vyžadujú rôzne vonkajšie podmienky nanášania.

cm2-teknostone

Cm2 Teknostone

Všetky veľkosti kolekcie Ariostea CM2 sú vhodné na kladenie priamo na poter, štrk, piesok a trávu

cm2-concrea

Cm2 CON.CREA.

Sleduje materiálové návrhy povrchu betónu, aby skrášlil diferencované a kreatívne riešenia v kontexte nových dizajnových trendov.

How to design a free website - Read more