SERENISSIMASpoločnosť bola založená v roku 1968 Cav. Lamberto Romani, Ceramica Serenissima je spoločnosť koncernu špecializujúca sa na návrh povrchových úprav z porcelánovej kameniny pre rezidenčné a ľahké komerčné účely. Spoločnosť vyrába kolekcie určené na uspokojenie viacúčelových potrieb trhov, ktoré čoraz viac dbajú na triezvú a funkčnú eleganciu. Výrobky spoločnosti Serenissima pochádzajú z tvorivého impulzu, ale aj z neustáleho výskumu, prostredníctvom ktorého môže spoločnosť zákazníkom poskytovať povrchy s vysokými technickými vlastnosťami a vyniknúť na trhu kvalitou a silnou originalitou dizajnu.

fossil

FOSSIL


Fosílne kamene sú  vzácne poklady, kované prírodou a žiarlivo strážené po celé tisícročia, ktoré v očiach súčasníka pôsobia neobyčajným šarmom.

STUDIO 50

STUDIO 50

STUDIO50 je exkluzívny podpis spoločnosti Serenissima, ktorý stelesňuje prelínanie originality, skúseností a technologických inovácií, s ktorými spoločnosť vytvára každý produkt už 50 rokov.

PROMENADE

PROMENADE
Súčasná krása.

ÀCANTO

ÀCANTOOd staroveku sa akant používal ako dekoratívny a ornamentálny motív pre krásu svojich listov.

CANALGRANDE

CANALGRANDE

Prestíž a elegancia mramoru Canalgrande prúdia z impozantných hlbín Apuánskych Álp cez vzácne lomy Carrara a sú obohatené o materiálnu silu v keramickej interpretácii súčasného štýlu.

CHARWOOD

CHARWOOD
Hĺbka podstaty.

COSTRUIRE

COSTRUIRE

Construire vyjadruje najintenzívnejšie materiálové návrhy súčasnej architektúry CLAY a METAL na vytvorenie neočakávaných štylistických znečistení a múdrych kombinácií v sofistikovanej štúdii farebných zhôd a kontrastov, hrúbok a modulárnych formátov.

DUCATO DI BORGOGNA

DUCATO DI BORGOGNAElegantná a diskrétna, Pietra di Borgogna podpísaná spoločnosťou Serenissima vstupuje do moderných priestorov.

DUOMO

DUOMO
Jemné žilky vypovedajú o jeho dlhej tradícii a hrejivý efekt povrchu pripomína krajinu pôvodu.

EVOCA

EVOCA

V povrchoch Evoca koexistujú materiály architektúry a materiály tradície, kvalita priemyselnej výroby a zdokonalenie remeselného spracovania, ktoré dáva život jedinečnému projektu, pre krásu a všestrannosť.

GEMME

GEMME
Vzácna konkrétnosť.

I TRAVERTINI


I TRAVERTINI

Objavte nižšie súhrn farieb a významných prvkov, ktoré charakterizujú Trust, alebo sa dozviete viac o nápadoch a inšpiráciách, ktoré dali projektu život.

MAGISTRA

MAGISTRA
Údaje o autorovi

METROPOLIS

METROPOLIS

Podstatou betónu je to, čo inšpiruje Metropolis, kolekciu glazovanej porcelánovej kameniny vytvorenej s cieľom ponúknuť funkčnosť a estetický výskum súčasnej architektúre.

NEWPORT 2.0

NEWPORT 2.0Netradičné drevo.

NORWAY

NORWAY

Príroda sa stretáva s technologickým vývojom a premieňa sa na nový keramický materiál schopný vyjadrovať najintenzívnejšie a evokujúce odtiene nórskeho starožitného dreva.

PIERRE DE FRANCE

PIERRE DE FRANCE


Dar prírody, ktoré znovu objavujeme najautentickejšie hodnoty, v interpretácii tradície príchuť novej súčasnosti.

QUINTANA

QUINTANA


Quintana je vzrušujúca hra obradnosti, pôvodne vykonávaná pri patrónskych príležitostiach s rôznymi aparátmi a rituálmi.

RIABITA IL COTTO

RIABITA IL COTTOTerakota prechádza časom a charakterizuje štýl s pôvabom a jednoduchosťou súčasnej klasiky.

SHOWALL

SHOWALL
Prêt-à-porter keramická široká dekorácia.

URBAN

URBAN

Eklektický, metropolitný, elegantný, všestranný, výstredný, veľký, farebný, ľahký, kombinovateľný, strhujúci, extrovertný, pokročilý, prirodzene nenapodobiteľný: je ním Urban Wood.

Designed with Mobirise - Click for more