Exteriérové fasádne omietky SAN MARCO

Hrúbkové fasádne omietky predstavujú perfektné riešenie ako pre údržbové a rekonštrukčné zásahy, tak aj pre povrchovú úpravu nových stavieb, pretože zabezpečujú dlhotrvajúcu ochranu budovy a jej dokonalý vzhľad. Všetky fasádne omietky San Marco sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti atmosférickým vplyvom, dobrým plniacim a krycím efektom na nedokonalom podklade a sú ponúkané v širokom sortimente estetických variácií, ktoré umožňujú dosahovanie efektu omietky, hrubej alebo jemnejšej štruktúry.

Acrisyl Intonachino
SILIKÓNOVÁ PROTIPLIESŇOVÁ VYSOKOUMÝVATEĽNÁ ŠTRUKTÚRNA OMIETKA – 1,2 MM; HLADENÁ

ACRISYL INTONACHINO tvorí finálnu úpravu veľmi podobnú minerálnym plastickým úpravám. Je doporučený na všetky podklady s absorbčnými alebo estetickými poruchami. Obsahuje prísady ktoré bránia vzniku pliesní, rias a machov na povrchu ACRISYL INTONACHINO je zvlášť vhodný na reštaurátorské projekty

Technický list
Technický list_ACRISYL_INTONACHINO

Acrisyl KP1,5


Acrisyl Pittura Liscia

Plastická povrchová úprava acryl-silosanová s kompaktným vzhľadom protiplesňový hrúbka 1,5

Dovoľuje nám dosiahnuť vzhľad minerálnej omietky a môže byť použitá na povrchoch s rôznou štruktúrou a s rôznymi savosťami. ACRISYL KP 1,5 je zvlášť vhodné na zásahy pri reštaurovaní objektov.

Technický list
ACRISYL-KP-15_technicky_list.pdf

Acrisyl Restauro
SILIKÓNOVÁ PROTIPLIESŇOVÁ VYSOKOUMÝVATEĽNÁ ŠTRUKTÚRNA OMIETKA – 1,8 MM; RYHOVANÁ

ACRISYL RESTAURO tvorí finálnu úpravu veľmi podobnú minerálnym plastickým úpravám. Je doporučený na všetky podklady s absorbčnými alebo estetickými poruchami. Obsahuje prísady ktoré bránia vzniku pliesní, rias a machov na povrchu. ACRISYL RESTAURO je zvlášť vhodný na reštaurátorské projekty.

Technický list
ACRISYL_Restauro_technicky_list.pdf

Acrisyl Rustico
SILIKÓNOVÁ PROTIPLIESŇOVÁ VYSOKOUMÝVATEĽNÁ ŠTRUKTÚRNA OMIETKA – 1,8 MM; HLADENÁ

ACRISYL RUSTICO tvorí finálnu úpravu veľmi podobnú minerálnym plastickým úpravám. Je doporučený na všetky podklady s absorbčnými alebo estetickými poruchami. Obsahuje prísady ktoré bránia vzniku pliesní, rias a machov na povrchu. ACRISYL RUSTICO je zvlášť vhodný na reštaurátorské projekty.

Technický list
ACRISYL_Rustico_technicky_list.pdf

Veneziagraf
AKRYLOVÁ ŠTRUKTÚRNA OMIETKA S OBSAHOM MRAMOROVÝCH ZŔN – 1,2 MM, ŠKRIABANÁ.

VENEZIAGRAF je vhodný na zjednotenie povrchu i na opravovaných omietkach, časom nepraská a výborne drží farebný odtieň.

Technický list
VENEZIAGRAF_technicky_list.pdf

Veneziagraf Compact
AKRYLOVÁ ŠTRUKTÚRNA OMIETKA S OBSAHOM MRAMOROVÝCH ZŔN – 1,2 MM, HLADENÁ

VENEZIAGRAF COMPACT vytvára drsnú vrstvu s viditeľnou hĺbkou, odolnú voči atmosférickým vplyvom. Výborne odoláva alkalite podkladu na báze cementu. Je zvlášť vhodný na renovačné práce a zatepľovacie systémy.

Technický list
VENEZIAGRAF-COMPACT_technicky_list.pdf

Stile Restauro
AKRYLOVÁ ŠTRUKTÚRNA OMIETKA A OBSAHOM MRAMOROVÝCH ZŔN – 1,8 MM , ŠKRIABANÁ

STILE RESTAURO je vhodný na zjednotenie povrchu i na opravovaných omietkach, časom nepraská a výborne drží farebný odtieň.

Technický list
Technický-list_STILE_RESTAURO.pdf

Stile Restauro Compact
PLASTICKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA S RUSTIKÁLNYM VZHĽADOM HRÚBKA 1,8

Vďaka granulometrickému výberu kremenných múčiek STILE RESTAURO COMPACT má zvýšenú výplňovú a maskovaciu schopnosť, ktoré umožňujú zjednotiť nepravidelnosti podkladu.

Technický list
STILE-RESTAURO-COMPACT_technicky_list.pdf

Marcosil Intonachino GF
SILIKÁTOVÁ FASÁDNA ÚPRAVA S JEMNOU GRANULOMETRIOU – 1,2 MM; ŠKRIABANÁ

>MARCOSIL INTONACHINO G.F. má výbornú priedyšnosť a špeciálne voduodpudivé zložky obsiahnuté v produkte zabraňujú prenikaniu vody na podklad (nepremokavosť).

MARCOSIL INTONACHINO G.F. je finálna úprava vonkajších stien, ktorá vytvára jemný rustikálny efekt. Je zvlášť vhodná na ochranu starých omietok a reštaurovanie historických budov, pričom ponúka estetický vzhľad bohatý na jemné tiene. MARCOSIL INTONACHINO G.F. vyhovuje špecifikácii DIN 18363.

Technický list
MARCOSIL_Intonachino_GF_technicky_list

Marcosil Intonachino GM
SILIKÁTOVÁ FASÁDNA ÚPRAVA SO STREDNOU GRANULOMETRIOU – 1,8 MM; ŠKRIABANÁ

MARCOSIL INTONACHINO G.M. má výbornú priedyšnosť a špeciálne voduodpudivé zložky obsiahnuté v produkte zabraňujú prenikaniu vody na podklad (nepremokavosť).

MARCOSIL INTONACHINO G.M. je finálna úprava vonkajších stien, ktorá vytvára jemný rustikálny efekt. Je zvlášť vhodná na ochranu starých omietok a reštaurovanie historických budov, pričom ponúka estetický vzhľad bohatý na jemné tiene. MARCOSIL INTONACHINO G.M. vyhovuje špecifikácii DIN 18363.

Technický list
MARCOSIL_Intonachino_GM_technicky_list.pdf

Marcosil KP1,2
VRCHNÁ POVRCHOVÁ MINERÁLNA OMIETKA NA BÁZE SILIKÁTOV S KOMPAKTNÝM VZHĽADOM PROTIPLESŇOVÁ- HRÚBKA ZRNA 1,2

Na báze hydrofóbovaného silikátu draslíka a inertov minerálneho pôvodu, vhodný k ochrane a dekorácii plôch stien vo vonkajšom prostredí. Zvýšená paropriepustnosť a odolnosť voči atmosférickým vplyvom prostredia, vytvára kompaktný povrch ktorý chráni staré omietky v historických centrách ale aj tradičné súčasné omietky. Prítomnosť silosanových živíc spôsobuje jeho vodo odpudivosť a teda zvlášť vhodný aj na zatepľovacie systémy alebo na sanačné systémy.

Technický list
MARCOSIL KP 1,2_technicky_list.pdf

Marcosil KP1,5
Technický list
Technický list_MARCOSIL_KP_1,5.pdf

Intonachino Minerale GF
MINERÁLNA FASÁDNA ÚPRAVA PRE EXTERIÉRY – 0,7 MM; ŚKRIABANÁ

INTONACHINO MINERALE má vysokú priedyšnosť a odolnosť voči atmosférickým vplyvom. Je zvlášť vhodné na reštaurátorské práce a na použite v budovách s historickou resp. umeleckou hodnotou.

Technický list
INTONACHINO MINERALE_technicky_list.pdf

Intonachino Minerale GM
MINERÁLNA FASÁDNA ÚPRAVA PRE EXTERIÉRY – 0,7/1,2 MM; ŚKRIABANÁ

INTONACHINO MINERALE má vysokú priedyšnosť a odolnosť voči atmosférickým vplyvom. Je zvlášť vhodné na reštaurátorské práce a na použite v budovách s historickou resp. umeleckou hodnotou.

Technický list
INTONACHINO MINERALE_technicky_list.pdg

Acrisyl Decora


Acrisyl Decora

Dekoratívna akryl-silosanová povrchová úprava pre exteriéri, protiplesňová s efektom žuly s trblietavými kryštálmi

Vytvára vrstvu odolnú voči machom, lišajníkom, plesniam a znečisťujúcim vplyvom prostredia. Pre svoje charakteristiky je ACRISYL DECORA vhodný aj ako povrchová úprava pre zatepľovací systém.

Technický list
ACRISYL-DECORA_technicky_list.pdf

Marmo Antico
MINERÁLNA DEKORATÍVNA OMIETKA PRE EXTERIÉRY

MARMO ANTICO je zvlášť vhodné na reštaurátorské práce na budovách s historickou resp. umeleckou hodnotou, ale i ako netradičná dekorácia moderných priestorov. I napriek tomu, že pri aplikácii vytvára MARMO ANTICO nadštandardnú vrstvu, je charakteristické vynikajúcou priedyšnosťou a odolnosťou voči atmosférickým vplyvom.

Technický list
Technický-list_MARMO_ANTICO.pdf

Marmorino Classico
MINERÁLNA OMIETKA S DEKORATÍVNOU KRESBOU PRE EXTERIÉRY A INTERIÉRY.

MARMORINO CLASSICO je zvlášť vhodné na reštaurátorské práce na budovách s historickou resp. umeleckou hodnotou, ale i ako netradičná dekorácia moderných priestorov. I napriek tomu, že pri aplikácii vytvára MARMORINO CLASSICO nadštandardnú vrstvu, je charakteristické vynikajúcou priedyšnosťou a odolnosťou voči atmosférickým vplyvom.

Technický list
MARMORINO-CLASSICO_technicky_list1.pdf

Classic
HLADKÁ AKRYLOVO-SILOSANOVÁ DEKORATÍVNA ÚPRAVA STIEN PRE EXTERIÉRY

CLASSIC je ľahko aplikovateľné aj na zložitých architektonických prvkoch, akými sú stĺpy a obruby. Je umývateľné.

CLASSIC vytvára vrstvu, ktorá mierne absorbuje vodu, je vysoko elastický, má dobrú priedyšnosť, výborne prilne k podkladu a ponúka excelentnú odolnosť voči atmosférickým vplyvom.

Technický list
Technický list_CLASSIC.pdf