Exteriérové fasádne farby SAN MARCO

Fasádne farby sú jednoduchým riešením pre povrchovú úpravu omietok , ako pri údržbe či rekonštrukcii starších objektov, tak aj pri realizáciách nových stavieb. Fasádne farby dotvárajú esteticky a farebne celkový vzhľad budovy a zároveň zabezpečujú funkciu ochrany fasády pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Všetky fasádne farby San Marco sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči atmosférickým vplyvom, dobrým krycím efektom a pri fasádnych farbách s plniacim efektom aj vyrovnávacím efektom na nedokonalom podklade. Sú ponúkané v širokom sortimente farebných odtieňov.

Hidroquartz
AKRYLOVÝ FASÁDNY NÁTER S OBSAHOM PIESKU S VÝBORNOU PLNIACOU A VYROVNÁVACOU SCHOPNOSŤOU

HIDROQUARZ je charakteristický mimoriadnou plniacou a vyrovnávacou schopnosťou, výborne odoláva atmosférickým vplyvom a alkalite podkladu na báze cementu. Je vhodný na zjednotenie povrchu i na opravovaných omietkach.

Technický list
Technický-list_HIDROQUARZ.pdf

Acrisyl Pittura Liscia


Acrisyl Pittura Liscia

PROTIPLIESŇOVÁ VYSOKOUMÝVATEĽNÁ MATNÁ SILIKÓNOVÁ FARBA NA STENY PRE EXTERIÉR A INTERIÉR

ACRISYL PITTURA LISCIA obsahuje prísady ktore bránia vzniku pliesní, rias a machov na povrchu. Vďaka svojej formulácii sa jednoducho nanáša, výsledný film elastický, impermeabilný voči znečisteniu prostredia, je vysokoumývateľný (až 10.000 cyklov) a má dobrú rozťažnosť.

Technický list
Technický-list_ACRISYL_PITTURA_LISCIA.pdf

ACRISYL PITTURA RIEMPITIVA
PROTIPLIESŇOVÁ VYSOKOUMÝVATEĽNÁ SILIKÓNOVÁ FARBA S OBSAHOM PIESKU NA STENY V EXTERIÉROCH SO ZVÝŠENOU PLNIACOU SCHOPNOSŤOU

ACRISYL PITTURA RIEMPITIVA obsahuje prísady ktore bránia vzniku pliesní, rias a machov na povrchu. Vďaka svojej formulácii sa jednoducho nanáša, výsledný film elastický, impermeabilný voči znečisteniu prostredia, je vysokoumývateľný (až 5.000 cyklov) a má dobrú rozťažnosť.

Technický list
Technický-list_ACRISYL_PITTURA_RIEMPITIVA.pdf

MARCOSIL PITTURA LISCIA
SILIKÁTOVÁ FARBA NA STENY V EXTERIÉROCH

MARCOSIL PITTURA LISCIA chemicky reagujú s minerálnymi zložkami podkladu (silikatizácia), čo zaručuje výbornú prilnavosť k podkladu.MARCOSIL PITTURA LISCIA je veľmi priedyšný a špeciálne voduodpudivé zložky obsiahnuté v produkte zabraňujú prenikaniu vody na podklad (nepremokavosť).MARCOSIL PITTURA LISCIA je farba, zvlášť vhodná na ochranu a dekoráciu starých omietok a reštaurovanie historických budov, ponúka príjemný estetický vzhľad, plný jemných tieňov. MARCOSIL PITTURA LISCIA vyhovuje špecifikácii DIN 18363.

Technický list
Technický-list_MARCOSIL_PITTURA_LISCIA.pdf

MARCOSIL RIEMPITIVO
SILIKÁTOVÁ FARBA S OBSAHOM PIESKU NA STENY V EXTERIÉROCH SO ZVÝŠENOU PLNIACOU SCHOPNOSŤOU.

MARCOSIL RIEMPITIVO chemicky reagujú s minerálnymi zložkami podkladu (silikatizácia), čo zaručuje výbornú prilnavosť k podkladu.MARCOSIL RIEMPITIVO má výborné plniace a maskovacie vlastnosti. Je veľmi priedyšný a špeciálne voduodpudivé zložky obsiahnuté v produkte zabraňujú prenikaniu vody na podklad (nepremokavosť).MARCOSIL RIEMPITIVO je farba, zvlášť vhodná na ochranu a dekoráciu starých omietok a reštaurovanie historických budov, ponúka príjemný matný vzhľad. MARCOSIL RIEMPITIVO vyhovuje špecifikácii DIN 18363.

Technický list
Technický-list_MARCOSIL_RIEMPITIVO.pdf

ANTICA CALCE
MINERÁLNA FARBANA STENY PRE INTERIÉRY A EXTERIÉRY

ANTICA CALCE má vysoký stupeň priedyšnosti a jeho minerálny pôvod mu umožňuje viazať sa i na povrchy postihnuté vlhnutím, a to bez fľakovania.

Technický list
Technický-list_ANTICA_CALCE.pdf

VELATURE
Ochranný dekoračný prostriedok silikónový, odolný voči plesni, antikizujúci, pre exteriéry a interiéry

VELATURE, spolu so systémom NEPTUNUS, predstavuje novátorské riešenie, alternatívne k minerálnym produktom, pretože umožňuje dosiahnuť veľmi príjemné estetické efekty s veľmi významnými výkonovými charakteristikami odolnosti, bez nevýhod vápenných alebo silikátových maľoviek.

Technický list
Technický-list_VELATURE1.pdf