MIRAGEMirage navrhuje a vyrába porcelánové gresové dlažby a
obklady pre komerčné, verejné a bytové priestory.
Vďaka solídnym odborným znalostiam a „know-how“ je Mirage schopná inštalovať keramické riešenia, ktoré môžu ekologicky vylepšiť každú dizajnovú tému. Zamestnanci spoločnosti Mirage navrhujú nové riešenia bývania už 45 rokov a spolupracujú s viac ako 160 krajinami po celom svete. Dôrazne sa zameriavajú na najnovšie trendy a neustále uskutočňujú inovatívny výskum.

Clay

Clay


Pre architektúru a dizajn sú živica a betón vynikajúcim prostriedkom na plánovanie a štýl, ktorý je ideálny na vytváranie veľkolepých a nápadných efektov; sú rovnako vhodné do menších priestorov a ponúkajú všestrannosť z hľadiska kompozície i materiálu.

Norr 2.0

Norr 2.0

Vďaka štruktúrovanej škále veľkostí, hrúbok a povrchových úprav ponúka Norr 2.0 nekonečné množstvo aplikácií pre podlahy, steny a interiérové riešenia, vo verejnom aj bytovom prostredí. Táto všestrannosť umožňuje kolekcii zapojiť sa do interiéru aj exteriéru a formovať tak globálny projekt s mimoriadnou vizuálnou, estetickou a funkčnou kontinuitou.

Cosmopolitan

Cosmopolitan
Hľadanie najlepších mramorov verná reprodukcia v porcelánovom kamení, ktoré napodobňujú hĺbku a bohatstvo detailov a náhodné žilkujúce vzory. Zbierka, v ktorej každá doska prináša všetko vzrušenie z umeleckého diela.

Silverlake

Silverlake

Príťažlivý nový vzhľad tónov kremeňa v porcelánovej kameniny: elegantné nuansy, starostlivé detaily a jemné žilkujúce efekty, získané vďaka najmodernejším výrobným technológiám, schopné verne reprodukovať variabilné farby prírodného materiálu.

Marvel Dream

Lemmy

Lemmy zachytáva najintímnejšie emócie kovu v jeho najprirodzenejšej a najautentickejšej podobe: neutrálne odtiene od bielej cez sivú a béžovú, ktoré nádherne ladia s koralovou, benzínovou modrou a zelenou farbou a dodávajú elegantný, netradičný nádych.

Lagoon

Lagoon

Lagoon je dizajnový materiál z porcelánového kameniny inšpirovaný Cardoso Stone: kolekcia, v ktorej starostlivé detaily a hĺbka farieb evokujú expresívnu silu prírody. Štýlové, zručne vyvážené, jemné žilkujúce efekty a pruhy tón v tóne dodávajú kolekcii moderný charakter s hrejivým, príjemným nádychom.

Blue.S

Blue.S

Blue.s je moderná interpretácia Pierra Bleue: vynikajúce technické vlastnosti, široká škála formátov a povrchových úprav a mimoriadny estetický výsledok, pri ktorom je každá jednotlivá časť dizajnu starostlivo preštudovaná a predstavuje skutočnú pridanú hodnotu kolekcie. KAMENNÝ EFEKT, NADČASOVÉ TEMPO

HUB

HubRiešenie s efektom kameňa so sofistikovaným moderným vzhľadom, súčasť skutočne kompletnej škály: 10 farieb, 4 povrchy a 9 veľkostí, od 75 x 600 až po veľké dosky. Všestranná a efektívna reakcia na všetky potreby architektúry a interiérového dizajnu.

Jurupa

Jurupa
Jurupa: dokonale hladká zmes tepla a elegancie, v ktorej sú povrchy vylepšené injektovanými detailmi a hladkými hobľovanými časťami v 5 sofistikovaných neutrálnych odtieňoch.

Glocal

Glocal

Sila betónu spočíva v tom, že ide o neutrálny, mimoriadne všestranný zariaďovací materiál, a v jeho schopnosti stelesniť celú materiálovú identitu keramického výrobku a transformovať ho do nádoby, ktorá dokáže vyťažiť to najlepšie zo všetkých typov povrchové úpravy a zariaďovacie prvky.

HAIKU

Haiku

NEOČAKÁVANÁ kombinácia
5 farieb Cottocemento so súčasným dizajnom. Nový keramický vzhľad betónových dosiek, ktorý dostal elegantný, prestížny okraj pripomínajúci tradičné terakotové dlaždice z Umbrie, Toskánska a Francúzska, za vkusné riešenie, ktoré spája tradíciu s inováciou.

esprir

Esprit 2.0Esprit 2.0: 5 stredomorské kamene, ikona dejín architektúry.
Kolekcia, ktorá naberá na palubu prírody niekoľko druhov kameňov a prináša im ducha a dušu novej generácie.

Na.me

Na.me

Na.me je syntéza prírody a času. Prírodné, ako kamene, ktoré napísali históriu architektúry. Čas, pretože je čas na štrukturálnu a estetickú ochranu. Výsada inovatívnej kolekcie schopnej čeliť nedokonalostiam a prebytkom prírodných materiálov; každá doska má svoj príbeh, časť návrhár, časť praktická.

Koru

Koru


KORU je nová kolekcia pásov z porcelánovej kameniny od spoločnosti Mirage, ktorá sa snaží ponúknuť interpretáciu druhov dreva ovocných stromov,

Jewels

Jewels

Mramorový efekt z kolekcie porcelánovej kameniny Jewels skrášľuje priestory takým kúzlom, aké dokáže vyrobiť iba vysoko cenený materiál. Pri výskume a technickom zdokonaľovaní tejto kolekcie sa venovalo mimoriadne veľa práce, od zvýraznenia žiliek materiálu, zlúčenia jemných farebných odtieňov, rozsvietenia odtieňov a práce na jemných detailoch.

Officine

Officine

Officine je živý materiál, fascinujúca voľba pre dizajnérov a projektantov pre jeho vzhľad a spôsob, ako sa mení so svetlom, čím vytvára prekvapivé nové efekty materiálu. Na základe štúdií a projektov workshopov a ateliérov priniesla spoločnosť Mirage týmto mixom prírodných materiálov nový sklon, ktorý kombinuje ich živú, posúvajúcu sa dušu s najmodernejšími technológiami.

NooN

NooN

Teplý a plný svetla, NooN je súčasným vyjadrením jednoduchého života. Prirodzené teplo dreva obnovuje živé tempo vzrušujúceho života v mestských priestoroch v dokonalej harmónii s okolitým prostredím. NooN interpretuje podstatu zostarnutého materiálu v 5 farbách, 2 povrchoch a 3 veľkostiach.

Nau 2.0

Nau 2.0Kolekcia, v ktorej bol starostlivo preštudovaný každý detail - škrabance, hobľované stopy, stopy opotrebenia a stopy po remeselníckej ruke - za účelom vytvorenia jedinečných prúžkov schopných vniesť skutočný nádych do každého prostredia, ponoreného do histórie a prekypujúcich nové emócie.

Signature

SignatureSignature porcelánová kamenina dodáva drevenému materiálu charakter a osobnosť. Chromatické tóny, povrchy a rôzne veľké veľkosti vytvárajú teplé, jedinečné a nápadné priestory. Podpis sa v minulosti zameriava na inovácie v súčasnosti.

Mashup

Mashup
Štrukturálny a architektonický materiál par excellence, Cement je východiskovým bodom spoločnosti Mashup, novej kolekcie porcelánovej kameniny od spoločnosti Mirage.

Novemb3r

Novemb3r

Jednoduchá elegancia, nadčasový štýl: minimalizmus, ktorý má čo povedať. Novemb3r je sofistikovaná kolekcia Mirage pre víťazný vzhľad s jasným cieľom: ilustrovať jednoduchú eleganciu kameňa so všetkými jeho nuansami a hmatovými vnemami v kombinácii s výkonom zaručeným porcelánovým kamením.

TriBeCa

TriBeCa

TriBeCa je prvý projekt spoločnosti Mirage „Creative Blend Design“. Táto kolekcia porcelánovej kameniny čerpá inšpiráciu z jedného z najzaujímavejších trendov kreatívneho dizajnu a zameriava sa na vyváženie a kombináciu rôznych metód a materiálov na generovanie nových, čoraz sofistikovanejších výrobkov.

Ardesia

Ardesie


Tvary a farebné kombinácie vybrané z najlepších príkladov v prírodnom svete vytvárajú silný povrch, ktorý sa nikdy neopakuje a je riadený účinkom kontrolovanej, ale príležitostnej zmesi. Prírodné povrchy R10 a R12 zaisťujú schopnosť koordinácie povrchov vo vnútorných a vonkajších priestoroch.

sundeck

Sundeck
Tri jednoduché farby, zmysel pre detail a starostlivý výber povrchov, pre verziu z porcelánového kameniny z drevenej podlahy v kolekcii špeciálne navrhnutej pre vonkajšie priestory

Built with Mobirise free site template